Фото-кадр

Фотосумка-месенджер, тактична.

Сідло-мішок для фотоапаратури.Ось таку сумку "надибав" на просторах інету... Ну звісно, китайський витвір (Ось молодці, на всі руки майстри. Уявляєте, навіть зубочистки-ковирялки роблять і нам продають. Ну такі дерев"яні патички, гостренькі з двох сторін). Ех... Як нам до них ще далеко!  
Щось мені стало жалко тягати по лісах-горах свою "парадову", вирішив купити. Обійшлась покупка на той час гривень чотириста. Зараз заглянув на "ебей", вже півтори тисячі!!! Щось теж стає жалко ...
А взагалі, хороша, практична для вилазок на природу річ. Досить вмістима, водонепроникна, зручна, надійно пошита сумка для ношення фотоапарата і всяких прибамбасів. Як заявлена на сайті її назва, багато-цільова. тактична сумка-месенджер камери для чоловіка. Чомусь одним словом друзі-китайці називати її не стали. На інших сайтах попадалась назва як сідло-мішок для фотоапаратури. Хай так і буде, нам це не критично.
І так, сумка. Розміри: 26х11х34 см. З накладними кишенями дещо більше. Вага разом з вкладишем 840 грам. Ну не мало... Зовнішня тканина - оксфорд, при чому може бути в різних кольорах, включно камуфляж. Підкладка - поліестер. Пошиття, застібки, блискавки як і все інше відмінні. Дизайн продуманий до дрібниць, все практично, все на своїх місцях. В цілому, до десяти всяких кишень, як під клапанами - блискавками так і внутрішніх. Знайдеться місце крім фотоапарата з змінним об"єктивом і для спалаху, зарядки з шнурами, запасного акумулятора і багато інших "дрібниць": - засобів для чистки і дрібного ремонту, світлофільтра, мобільного телефона, якщо бажаєте - компасу, всяких екранчиків для підсвітки, тримачів, блокнота і ручки, В боковій кишені поміститься  0.25 л. пляшка з водичкою чи термос, як варіант - міні штатив. В окремій кишені легкий доступ до 7 дюймового планшету. Все це добро, один раз розмістивши, завжди під руками, не потрібно вишукувати потрібну річ як це буває в досить частих випадках коли все внавал. Завдяки нашитим тасьмам (тактичний!) можна навісити через "карабінчики" чи приторочити ще що завгідно. Той самий міні фотоштатив для макро, парасольку чи плащ від дощу... Ще хочу добавити, що завдяки формі, (це саме "сідло"), переносити сумку легко і зручно.
Я задоволений.Обновлен 21 фев 2017. Создан 11 фев 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Скеля, відпочинок в Карпатах Червона книга України