Фото-кадр

FUJIFILM FinePix HS50 EXR

Перший істинно псевдодзеркальний фотоапарат.Нікому нічого не нав"язуючи, не доказуючи... І не для реклами.

 

Фотоапарати бувають різні і їх безліч. Та кожен вибирає свій, під конкретні цілі і якщо хочете, по кишені. Переважну більшость цілком задовільняють сучасні компактні "мильнички", які на всі сто справляються з своїм призначенням. Більш вибагливі до якості світлини, не обмежені

фінансово, обзаводяться зеркалкою. Як одних так і других в торгівельній мережі, як вже було сказано, безліч. Профі більш вибагливі, вони знають що хочуть, це їх "хліб"... Та тут однією зеркалкою вже не обходиться. Їм творить... Потрібні змінні об"єктиви. А враховуючи тематику, так сказати від і до, багато об"єктивів. Універсального до зеркальної камери не існує. І вони в більшості поштучно дорожчі за сам фотоапарат. Куди там смертному...
А якщо ну ось дуже хочеться, і саме від і до... І що б не возитись зі зміною об"єктивів, бути так сказати, завжди в бойовій готовності. І щоб виглядав трішки солідніше, ну хоч близько  як зеркалка. Є і такі, називаються ультразумами. Як правило це та сама "мильничка"  та з вбудованим об"єктивом який може сфокусуватись від макро до, скажімо 500, а то і більше міліметрів фокусної відстані. Що це таке? Як в хорошому біноклі або навіть підзорній трубі. На практиці, не зходячи з місця, ви можете провести фотосесію предметів яких навіть не видно не озброєним оком. Чи всім це потрібно? Не факт, та такі фотоапарати є в арсеналі практично кожного виробника - фірм Нікон, Кенон, Соні... Звісно, не все так просто і весело. Приходиться чимось жертвувати, в першу чергу якістю... Чому так, не стану вдаватись в подробиці.  При фотографуванні рухливих об"єктів, поки електромоторчик об"єктива зупиниться на вибраній позиції,  а чим більший фокус тим довше, перемістиш пальчик на спуск, сфокусується , горобчика вже і не має... А що б як на зеркальці, вручну і значно швидше це зробити, не має можливості ні на одній моделі. За одним єдиним винятком. 
Про це і поговоримо.
Люблю фотополювання. Тваринки, пташки, всякі букашки... Пейзажна зйомка. Макро. Панорама. Архітектура - широкий кут, ну і стандартно, сім"я, діти... Пошуками "ідеального" фотоапарата займався завжди. Всі шляхи вели до зеркалки... Та був вже досвід "Зеніта" з кучею об"єктивів, макрокілець, телеконвертерів. Поки розкрутиш, поки прикрутиш, знайти кришки, кудись заховати, та щоб не запорошити, ніщо не капнуло... Ні. Та і не потрібні ці витрати, фото для себе, хай там  в результаті вже не такий супер... Ось тому як тільки появились цифрові ультразуми, з першої ж партії яка поступила в Україну була куплена Sony Cyber-shot H1. 12-ти кратне збільшення, оптична стабілілізація, відмінний об"єктив... Який тут 4-х кілограмовий, 6-ти кратний Красногорський "Фотоснайпер" ?! Потім були і інші ультразуми, вже більш "накручені". Хоча, оглядаючись назад, належне треба віддати таки Sony Cyber-shot H1. По якості фото. Не все нове краще.
Передивляючись на якомусь сайті огляд фототехніки, вперше почув про Fujifilm FinePix HS50EXR. "Король" серед фотоапаратів - назвали на іншому. Маркетинг, перше що подумав... Тим не менше, заінтересувало. Перечитав, переглянув все що було в інеті. Хочу, беру!  А їх нігде не має... Кілька років тому якась партія поступила в Україну і розійшлась миттєво. В Росії, ближньому зарубіжжі теж не має. Знайшов в Білорусії, та сябри в Україну не пересилають. Через якийсь час натрапив на скупці, спродувалось все фотоприладдя чоловіка, якому воно вже не потрібне... Банально.
Користуюсь вже близько року. Це те що шукав, дійсно універсальний фотоапарат. Фуджіфільм створила атомну бомбу! Як громогласно заявив один з користувачів... До "короля" звісно не дотягує, бракує єдиного, якості фото в ідеалі, як би того хотілось. Щоб туди якось вмонтували більш розмірну матрицю, а кажуть що це технічно не можливо при збереженні параметрів зум-об"єктиву, в торгівельній мережі та і взагалі в користуванні всіх і вся був би тільки Fujifilm FinePix HS???EXR. Король! Та хто це допустить!?
Придбати його ще можна на сайтах зарубіжних інтернет магазинів, Америка, Японія, Китай. Вартість нового близько 1000 $. 
Фотокамера  Fujifilm FinePix HS50EXR - прообраз фотокамер майбутнього. Причому майбутнього не такого вже далекого. І я не впевнений, що в цьому майбутньому є місцем дзеркалкам. І хай мою сиву голову посипають попелом...

 

FUJIFILM FinePix HS50 EXR: перший істинно псевдодзеркальний фотоапарат.

FinePix HS50EXR оснащений ручним високоточним 42-кратним зум-об'єктивом 24 - 1000мм (в екв. 35мм). Завдяки новій матриці EXR CMOS II з датчиками фазової детекції FinePix HS50EXR відрізняється високою швидкістю автоматичного фокусування і чудовою якістю знімків. Новітній 42-краттний об'єктив FUJINON забезпечує бездоганну точність зумування і приголомшливі оптичні характеристики, завдяки яким об'єктиви FUJINON відомі у всьому світі. Ви зможете робити як знімки від 1 см в режимі супер макро, так і знімки від ширококутного положення 24мм до телефото 1000 мм, один об'єктив забезпечить покриття фокусних відстаней, на що колись було потрібно кілька різних об'єктивів при використанні дзеркальної фотокамери. Об'єктив фотокамери FinePix HS50EXR забезпечує високу якість зображення по всьому діапазону зумування і складається з 17 елементів в 15 групах, включаючи низькодисперсійну лінзу, з двостороннім покриттям Super ЕВС від FUJINON для зниження небажаних відблисків і ореолів при зйомці при яскравому освітленні і інших складних ситуаціях. Завдяки широкому отвору діафрагми від f / 2.8 (ширококутне положення) до f / 5.6 (телефото) і сучасній системі оптичної стабілізації зображення зводиться до мінімуму розмиття внаслідок тремтіння рук.
Нова матриця EXR COMS II з датчиками фазової детекції.
FinePix HS50EXR розроблена з застосуванням новітніх технологій і може похвалитися наявністю нової матриці EXR CMOS II 16Мп і процесором нового покоління EXR II, який забезпечує в два рази більшу швидкість обробки даних в порівнянні з процесором EXR попереднього покоління.
Важливою особливістю FinePix HS30EXR є застосування технології фазової детекції для досягнення неймовірно швидкого автофокусування, швидкість якої становить всього 0,05 секунди. Інтелектуальна гібридна система автофокусування автоматично перемикається між фазовою і контрастною, в залежності від умов, для забезпечення точного і швидкого фокусування, що дозволяє не впустити потрібний момент. Функція виділення центру фокусування дозволить виділити об'єкт зйомки підвищеним контрастом під час ручного наведення на різкість.
Нові матриця EXR CMOS II і процесор EXR II роблять FinePix HS50EXR дійсно потужною камерою, коли справа доходить до зйомки рухомих об'єктів. На додаток до рекордної швидкості автофокусування в 0.05 секунди, час запуску камери становить 0,5 секунди, а інтервал між кадрами - 0,5 секунди. У режимі серійної зйомки ви можете знімати до 11 кадрів в секунду при повній роздільній здатності. Дані технології гарантують, що ви ніколи не пропустите потрібного моменту, незалежно від того, як швидко рухається об'єкт зйомки. У режимі EXR Auto матриця автоматично вибирає один з режимів зйомки: DR - високий динамічний діапазон, HR - високий дозвіл, SN – висока чутливість і низький рівень шуму, а також підбирає один з 108 варіантів сцен.
Простота і легкість в кожній деталі.
Використовуйте всі можливості поворотного РК-дисплея діагоналлю 3 " і з роздільною здатністю 920 тис. точок, який забезпечить зручність зйомки в будь-яких положеннях, будь то зйомка з низьких положень або необхідно знімати по верх натовпу людей на концерті улюбленої групи. А вбудований електронний видошукач забезпечить комфорт при зйомці в умовах яскравого освітлення. Ергономіка FinePix HS50EXR продумана до дрібниць. Зручне розташування кнопок на корпусі камери забезпечує легкий доступ до регулювання необхідних параметрів під час зйомки.
Художні ефекти.
FinePix HS50EXR зберегла традиційне моделювання режимів імітації фотоплівки. Виберіть один з варіантів імітації плівки: Velvia, PROVIA або ASTIA.
FinePix HS50EXR дозволяє вибрати один з 8 художніх ефектів:
Pop color - відмінне рішення для підвищення контрастності і насиченості кольорів.
Toy Camera - Створює затемнення по краях, як якщо б ви робили знімок на іграшкову камеру.
Miniature - додає розмитість у верхній і нижній частині знімка для створення ефекту мініатюри.
Dynamic Топі - створює фантастичний ефект динамічно-модульованих тонів.
Partial color - дозволяє зберегти один з кольорів в первозданному вигляді, перетворюючи решту знімок в чорно-білий. Доступні кольори: червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, синій чи фіолетовий.
Cross Screen - створює сяйво навколо яскравих об'єктів.
Low Key - створює рівномірно темні тони, виділяючи ключові моменти.
Soft focus - ефект м'якого зображення.
Full HD відео 1080p / 60fps з функцією безперервного автофокусування і стерео звуком
Камера FinePix HS50EXR володіє вбудованим стерео мікрофоном, що робить її ідеальною для початківця кінематографіста. Матриця EXR CMOS II робить FinePix HS50EXR здатної для запису відео у форматі Full HD 1080р з частотою до 60 кадрів в секунду. Підключіть зовнішній мікрофон в спеціальний роз'єм для якісного і кристально чистого звуку. Для любителів творчої зйомки надана можливість записувати відео до 480 кадрів в секунду, що дозволить побачити те, що неможливо побачити звичайним оком. Технологія фазової детекції працює не тільки під час фотозйомки, вона також вступає в гру при зйомці відео.
Основні характеристики FinePix HS50EXR:
• 42-кратний оптичний зум-об'ектав FUJINON f / 2.8-5.6 24-1000мм (в екв. 35мм) з оптичною стабілізацією зображення і 84-кратний інтелектуальної цифровий зум;
• Матриця EXR-CMOS II ? " з датчиками фазової детекції та процесор EXRII;
• Система інтелектуального гібридного автофокусування в 0.05 секунди;
• Серійна зйомка 11 кадрів в секунду;
• Час включення 0,5 сек .;
• Інтервал між знімками при зйомці 0,5 сек .;
• Визначення до 108 типів сцен в режимі EXR Auto;
•  Full HD відео 1080p / 60fps з функцією фазової фокусування і стерео звуком;
• 3,0-дюймовий поворотний РК-дисплей з роздільною здатністю 920 тис. Точок;
• Електронний видошукач з роздільною здатністю 920 тис. точок і датчиком очей;
• Кнопка Q для оперативного управління настройками;
• Супер Макро: до 1см;
• Режими Р / S / А / М;
• Функція виділення об'єкта зйомки при ручному фокусуванні;
• RAW, JPEG, RAW + JPEG;
• 8 художніх фільтрів, кіномоделювання, мультиекспозиція, змінюваний формат зображення: 1: 1 (квадрат), 4: 3, 16: 9, і 3: 2, і ін .;
• Зовнішній вхід для мікрофона (мікрофон купується окремо);
• «Горячий башмак» для кріплення зовнішнього спалаху;
• Літій-іонна батарея, що дозволяє робити до 500 знімків на одному заряді.
• Підтримка карт памяті SD Wi-Fi EYE-FI PRO X2 .


Обновлен 19 фев 2018. Создан 11 фев 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Скеля, відпочинок в Карпатах Червона книга України