Фото-кадр

Фотосумки. Lowepro Nova 160 AW Black

Захистіть свою техніку якісною сумкою! 

Фотосумки.

 

 

Фотокамера - це дуже крихкий пристрій, до якого потрібен особливий, делікатний підхід. Для того щоб захистити її від впливу зовнішнього середовища, слід купити спеціальну 

сумку. У такій сумці Вашій відео або фотокамері не грозить абсолютно нічого: ні механічні дії, ні вологе середовище: дощ, сніг, або просто вогкість, ні пил або пісок. При цьому абсолютно не важливо, любитель Ви, або ж досвідчений професіонал, які змінив вже не одне покоління фототехніки - переносити і зберігати фотоапарат необхідно в спеціальній сумці. 
                    *************
Lowepro Nova 160 AW Black
Багато з нас роблять покупки, ґрунтуючись на показнику «ціна / якість». Якщо дотримуватись цієї ідеї, то сумка Lowepro Nova 160 AW якраз володіє ідеальним вищевказаним співвідношенням, і є тим, що шукайте.
Конструкція сумки зроблена так, щоб максимально захистити все обладнання яке знаходиться всередині. Для цього застосовано щільні зовнішні стінки, оберігаючі техніку від неминучих при перенесенні ударів і поштовхів; всепогодне покриття All Weather Cover, що захищає обладнання від пилу і піску; балістичний водовідштовхувальний матеріал зовнішньої тканини, що не пропускає вологу всередину сумки; вберігає вміст Lowepro Nova 160 AW закриваючий на верхню блискавку, клапан. Оригіонально виконаний чохол для захисту від дощу. Він не суцільний як в більшості, і не заважає відкривати чи закривати сумку. Має спеціальні ущільнюючі отвори для того, щоб пропустити крізь них пластикові засувки сумки. Ще один важливий елемент; блискавка клапану пришита не по кромці основного відділення, що часто царапає фотоапарат, а значно нижче, створюючи тим самим напуск і відповідно, додатковий захист.
У головному відділенні сумки знаходяться дві м'які щільні перегородки, які надійно фіксують камеру в положенні об'єктивом вниз. Дівайдери фіксуються на липучках і можуть швидко змінювати своє положення, в залежності від завантаженості сумки, ділячи простір на 3 відсіки. В основному відсіку і додаткових внутрішніх і зовнішніх кишенях ви можете розмістити: дзеркальний фотоапарат середніх розмірів з об'єктивом, додатковий невеликий об'єктив, спалах і карти пам'яті. Для записника, ручки, запасної акумуляторної батарейки, власне зарядки з шнурами теж вистачить місця в різних як внутрішніх так зовнішніх кишеньках. Переносити сумку можна різними способами: на плечі, в долоні, або на поясі.
Lowepro Nova 160 AW Black розміри.
Внутрішні: 20 х 11 х 17см  
Зовнішні: 24 х 17,5 х 22см
Вага; 0,52кг


Обновлен 21 фев 2017. Создан 07 фев 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
Скеля, відпочинок в Карпатах Червона книга України